Компанія Agrodom являється імпортером техніки в Україні.

Понад 15 років ми працюємо у сфері агро- та мототехніки та постійно вдосконалюємсь у своєму розвитку для надання якісних послуг та товарів кожному з Вас. У нашому модельному раді ми пропонуємо багато мототракторів, мінітракторів, навісного обладнання різної класифікації та запчатин. Власний штат працівників  з великим досвідом роботи, завжди відповідально вирішують певне завдання та готові допомогти консультацією з будь-якого питання у своїй компетенції. Наша компанія забезпечує  якісне своєчасне сервісне обслуговування і ремонт придбаного клієнтом трактора. Команда досвідчених механіків постійно на звязку з кожним клієнтом, який в будь-який час може звернутися за вказаними контактами на гарантійному свідоцтві. 

 Усі трактора перед доставкою клієнтам проходять передпродажну підготовку згідно затверджених заводами-виробниками регламентів. Доставка здійснюється спеціалізованими автомобілями по всій території України абсолютно безкоштовно. Також ми співпрацюємо з багатьма транспортними компаніями для переадресування товару до вашого міста ( запчастини навісне обладнання та інші).


У нашому арсеналі великий вибір мототракторів, таких як:  Lider, Bulat, Xingtai, Shifeng, Zubr, ДТЗ та інші.

Для зручності клієнтів у нас працює єдиний колл-центр. У разі виникнення будь-яких питань чи побажань Ви можете звернутися за вказаними телефонами чи написати нам  наш сайт або офіційну сторінку в Фейсбук. Наші менеджера завжди надають вам якісну консультацію та допоможуть з вирішенням того чи іншого питання. Ми завжди раді допомогти вам у виборі хорошої техніки. Порадимо найкраще - те, що підійде саме Вам!

Компанія Агродом працює як з роздрібним клієнтом, так і з оптовим. Приємні умови співпраці ! Телефонуйте та переконайтесь !